NF Veolia podpořil 178 projektů

blank

Nadační fond Veolia opět rozděloval MiNiGRANTy zaměstnancům. Jeho zástupci proto vyrazili do Prahy, Příbrami, Kladna a Hradce Králové. Akci nazvali jako Tour de MiNiGRANTy. Na setkání jsou vždy přítomni i zástupci vedení jednotlivých společností, pro které je to příležitost setkat se se svými kolegy v méně pracovní atmosféře.

„Tradičně v červnu rozjíždíme předávat MiNiGRANTy našim kolegům do jednotlivých regionů. I letos jsme si tuhle naši „Tour de MiNiGRANTy“ krásně užili. Každé zastavení je jiné, ale vždycky mají jedno společné – dobrovolnictví našich kolegů. Snažíme se, aby na těchto setkáních nechyběli ani zástupci organizací, pro které jsou finanční prostředky určeny. Za názvy projektů se pak totiž objeví konkrétní příběhy, starosti, problémy, úspěchy a hlavně zkušenosti, které mohou být přínosné pro všechny zúčastněné. Tradičně jsou přítomni na předávání i zástupci vedení jednotlivých společností, pro které je to vždy příležitost setkat se se svými kolegy v méně pracovní atmosféře a poznat je i z jiné stránky,“ přiblížil význam akce nadační fond.

Symbolický dárek tentokrát v podobě mýdlenky

Příjemci od jeho zástupců dostávají symbolický diplom a také malý dárek, v letošním roce mýdlenku s mýdlem. „A dárek je vlastně také symbolický, propojuje totiž několik našich programů. Je to dárek pro příjemce MiNiGRANTů, je od drobného výrobce podpořeného v programu STARTér, Věř si a podnikej! a jeho prodejem v nadačním e-shopu podporujeme náš další program Vraťme vodu přírodě. Mýdlo s mýdlenkou od manželů Horáčkových z Mýdlárny Mlýnky si můžete zakoupit v našem e-shopu,“ vysvětlil fond, který během 16. ročníku MiNiGRANTů podpořil 178 projektů a rozdělil necelých šest milionů.

Scroll to Top