Zábavná hra PVK o karafu do 11. června

blank

Pražské vodovody a kanalizace na začátku května spustily zábavnou stopovací hru pro veřejnost. Prvních čtyřicet výherců se může těšit na křišťálovou karafu Nadačního fondu Veolia. Soutěžící budou ve vybraných lokalitách hledat QR kód, který je odkáže na tři otázky týkající se daného místa.

Hra provede zájemce po významných místech pražské vodohospodářské infrastruktury: Úpravně vody Podolí, vodojemech na Floře a Nové vodní lince Ústřední čistírny odpadních vod v Bubenči. „Soutěž startuje 3. května a skončí 11. června. Prvních čtyřicet výherců získá křišťálovou karafu z kolekce Nadačního fondu Veolia, dalších šedesát odměníme knížkou Petra Stančíka ze série H2O. Podmínkou je správné zodpovězení tří otázek z každé lokality,“ informuje mluvčí Tomáš Mrázek.

Účastníci budou hledat QR kód. „Vyplňte jednoduchou registraci a zadejte odpovědi. Až navštívíte všechna tři místa a zodpovíte správně všech devět otázek, vyhrajete zajímavou cenu. Je úplně jedno, v jakém pořadí jednotlivá stanoviště navštívíte. A pokud si nebudete jisti odpověďmi, na cistavoda.pvk.cz nebo na pvk.cz jistě najdete více než jen nápovědu,“ vysvětlují PVK.

Podrobné informace k soutěži zájemci najdou zde.

Scroll to Top