Registrace do projektu HLEDEJ PRAMEN VODY

blank

Do ekologického programu se lze přihlásit už jen několik týmů. Ostravské vodárny a kanalizace tradičně připravují u příležitosti Světového dne vody zábavný ekologický projekt, který je určen ostravským žákům 4. a 5. tříd základních škol.

Jak uvedli vodaři, v moderním pojetí soutěže s možností sledování průběhů plnění úkolů. Odměnou za splnění teoretických úkolů je zábavně soutěžní den s vyhodnocením na jednom z atraktivních míst Ostravy. Partnerem je statutární město Ostrava.

Nejúspěšnější tři třídy celého projektu HLEDEJ PRAMEN VODY jsou oceněny hodnotnými cenami a finančními šeky v celkové hodnotě v celkové hodnotě 35 000 korun. Souběžně se soutěží v dalších čtyřech nominačních kategoriích.

Během soutěže lze spatřit, který z týmů má nejblíže k umění, vědě nebo k streamování videí. V průběhu soutěže se sleduje snaha při plnění úkolů a tajně uděluje zvláštní body, kterým se říká MOTIVAČNÍ KAPKY. Hodnotí se zpěv, malování, tančení nebo hrátky s vodou. Nejlepší díla budou nominována na speciální ocenění.

Registrovat se můžete zde.

Scroll to Top