Do pr├íce na kole, zam─Ťstnanci VAS nelenili

blank

10 848,5 kilometru, co┼ż je p┼Öibli┼żn─Ť vzd├ílenost z Brna do Mexico City, ujeli zam─Ťstnanci Vod├írensk├ę akciov├ę spole─Źnosti v kv─Ťtnu do pr├íce. Spole─Źnost se z├║─Źastnila celost├ítn├ş sout─Ť┼że Do pr├íce na kole, jej├şm┼ż c├şlem je pouk├ízat nejen na v├Żhody zdrav├ęho ┼żivotn├şho stylu, ale tak├ę na to, ┼że automobilov├í doprava je velkou z├ít─Ť┼ż├ş pro p┼Ö├şrodu.

Do akce se zapojilo 41 zam─Ťstnanc┼» z p─Ťti diviz├ş, v─Źetn─Ť veden├ş. Krom─Ť j├şzd na kole bylo mo┼żn├ę do pr├íce tak├ę b─Ťhat, pop┼Ö├şpad─Ť chodit p─Ť┼íky. Podm├şnkou v┼íak bylo, aby jedna cesta m─Ťla nejm├ęn─Ť 2 kilometry. Nejv├şce kilometr┼», 1 562, najel Miroslav Svoboda z divize ve ┼Ż─Ć├íru nad S├ízavou. Z ┼żen ujela nejv├şce kilometr┼» Iva Librov├í z gener├íln├şho ┼Öeditelstv├ş, a to 641,2 kilometru.

Firma dod├ív├í pitnou vodu a odv├íd├ş a ─Źist├ş odpadn├ş vody v├şce ne┼ż p┼»l milionu obyvatel v Jihomoravsk├ęm kraji a v kraji Vyso─Źina. Jej├ş slu┼żby vyu┼ż├şvaj├ş ob─Źan├ę i podnikatel├ę v 740 obc├şch v okresech Blansko, Brno-venkov, Jihlava, T┼Öeb├ş─Ź, Znojmo a ┼Ż─Ć├ír nad S├ízavou.

Scroll to Top