SOVAK ─îR: P┼Ö├şpravy na webkonferenci Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş v pln├ęm proudu

blank

Ji┼ż zanedlouho n├ís ─Źek├í historicky prvn├ş webkonference Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş konan├í online, kterou po┼Ö├íd├í SOVAK ─îR. Vyu┼żijte proto p┼Ö├şle┼żitosti vyslechnout si vodohospod├í┼Ösk├í t├ęmata prezentovan├í renomovan├Żmi odborn├şky z┬áinstituc├ş i zku┼íenosti expert┼» z provoz┼» i veden├ş vod├írensk├Żch spole─Źnost├ş.

Prvn├ş vys├şlac├ş den, 3. listopadu 2020, se webkonference bude v─Ťnovat zku┼íenostem z doby koronavirov├ę a smart meteringu. N├ísledovat budou vys├şl├ín├ş 5. listopadu 2020 k problematice odpadn├ş vody a 10. listopadu 2020 pitn├ę vody. P┼Öedn├í┼íej├ş se ob┼í├şrn─Ťji zam─Ť┼Ö├ş krom─Ť v├Ż┼íe zm├şn─Ťn├Żch hlavn├şch okruh┼» i na legislativu ÔÇô novou sm─Ťrnici pro pitnou vodu, normu ─îSN 73 6005, ├Üstavn├ş z├íkon o vod├ích, ─Źi pracovn├ş pr├ívo.

V┬ácentru z├íjmu prezentuj├şc├şch budou i dal┼í├ş zaj├şmav├í aktu├íln├ş t├ęmata ÔÇô zpoplatn─Ťn├ş vypou┼ít─Ťn├ş odpadn├şch vod, finan─Źn├ş prost┼Öedky na obnovu dle metodiky ministerstva zem─Ťd─Ťlstv├ş, recyklace odpadn├şch vod, monitoring koronaviru v odpadn├şch vod├ích, provoz vod├írensk├ęho syst├ęmu bez pou┼żit├ş hygienick├ęho zabezpe─Źen├ş chlorem, oblast zabezpe─Źen├ş a ochrana akumulac├ş pitn├ę vody, ─Źi bezpe─Źnost vod├írensk├Żch objekt┼». S pozv├ínkou v─Źetn─Ť┬ápodrobn├ęho programu se m┼»┼żete sezn├ímit┬ázde.

Poplatek za p┼Ö├şstup je stanoven za p┼Öihl├í┼íen├ş na v┼íechny t┼Öi term├şny webkonference. Cena poplatku za p┼Ö├şstup se odv├şj├ş od mno┼żstv├ş zakoupen├Żch p┼Ö├şstup┼». Organiza─Źn├ş pokyny jsou k dispozici┬ázde. Z├ívaznou p┼Öihl├í┼íku naleznete┬áv┬áon-line verzi na adrese┬ánebo┬áve form├ítu interaktivn├şho PDF ke sta┼żen├ş.

T─Ť┼í├şme se s V├ími na online vid─Ťnou!
SOVAK ─îR

Scroll to Top