VAS podpořila sociální služby v Boskovicích

blank

V pondělí 15. srpna předal ředitel boskovické divize VAS Petr Fiala finanční dar Městské správě sociálních služeb Boskovice. Ten směřuje na zlepšení a zkvalitnění péče o seniory.

„Dlouhodobě vítáme každou pomoc, protože díky ní můžeme zlepšit život našich klientů. Využíváme ji na nákup kompenzačních pomůcek, ale také investujeme do kvality bydlení. Nově máme připravený projekt na odpočinkovou zónu do zahrady. Finančního daru si velmi vážíme a děkujeme za něj,“ uvedla Marie Sáňková, ředitelka Městské správy sociálních služeb Boskovice.

Vodaři podporují sociální služby v Boskovicích pravidelně. „Jsme vodárenská společnost, která zajišťuje dodávku kvalitní pitné vody a čištění vod odpadních, ale chceme také podporovat veřejně prospěšné organizace v regionech, kde působíme. Pravidelně proto podporujeme v Boskovicích zejména správu sociálních služeb a nemocnici. Tyto instituce jsou pro občany Boskovicka velmi důležité. Jsme rádi za každý uskutečněný projekt, který vznikl díky naší finanční pomoci,“ zhodnotil Petr Fiala.

Dar uvítal také boskovický starosta Jaroslav Dohnálek. „Jako starosta města jsem rád, že jsou firmy, které v Boskovicích působí a s tímto městem žijí. Vnímají potřeby města či jeho zřizovaných nebo vlastněných organizací. Vodárenská akciová společnost je příkladem této spolupráce. Je dlouholetým donátorem jak správy sociálních služeb, tak nemocnice. Děkuji jménem města za letitou přízeň a věřím, že výborná spolupráce bude fungovat i v budoucnu,“ doplnil Dohnálek.

Foto: MSSS Boskovice

Scroll to Top