ČEVAK zvýšil výnosy na 2,46 miliardy

blank

Společnost za fiskální rok končící 30. září 2021 meziročně navýšila výnosy na 2,46 miliardy z 2,41 miliardy. Výsledek hospodaření činil 141,4 milionu.

Z výroční zprávy vyplývá, že po vítězství v koncesním řízení na provozování vodohospodářského majetku Vodohospodářské společnosti Táborsko uzavřel ČEVAK smlouvu na další desetileté období. Svou působnost obhájil v Českém Krumlově, Přešticích nebo Lipně nad Vltavou. Firma zaznamenala a opravila 1226 poruch, vyměnila či doplnila 114 hydrantů a 390 vodovodních uzávěrů.

ČEVAK: Většinu záležitostí vyřídíte online

Společnost aktuálně žádá odběratele, aby při vyřizování záležitostí ohledně pitné nebo odpadní vody zvážili nutnost osobní návštěvy Zákaznického centra v Českých Budějovicích a Obchodních kanceláří v Táboře, Písku a v Jindřichově Hradci.

„Naší snahou je co nejvíce ochránit zákazníky i naše zaměstnance,“ vysvětlila Jitka Kramářová ze společnosti ČEVAK. Velkou část obchodních záležitostí je možné vyřešit pomocí formulářů na internetových stránkách zde.

Odběratelům jsou nápomocny operátorky na Zákaznické lince 844 844 870. Jak doplnila společnost, v případě, že je osobní návštěva nezbytná, je možné využít rezervaci na konkrétní datum a čas. Klienti ji najdou na internetových stránkách, a to po zadání města v sekci MOJE OBEC.

Scroll to Top