Část Teplicka bude dočasně bez vody

blank

Kvůli plánovaným pracím na vodovodním zařízení bude podle informace Severočeských vodovodů a kanalizací v sobotu 27. listopadu od sedmi hodin ráno do přibližně tří odpoledne přerušena dodávka pitné vody v Bystřanech, Teplicích-Proseticích, Úpořinách, Kozlíkách, Velvětech, Nechvalicích, Světicích a Nových Dvorech.

SčVK zajistí do výlukou postižených oblastí náhradní zásobování cisternou. O plánovaných výlukách se můžete předem informovat na stránkách SčVK.

Společnost vykázala za rok 2020 obrat 5,2 miliardy, hospodářský výsledek byl 289 milionů, ve výroční zprávě sdělila, že výroba vody dosáhla 70,5 milionu kubíků a objem vyčištěné vody činil 90,27 milionu kubíků. Prodej pitné vody klesl o 2,7 % na 54,47 milionu kubíků.

SčVK jsou společností, jejímž úkolem je provozovaní infrastruktury v severních Čechách. Jako většinový vlastník servisní společnosti (SčS) zajišťují provozování vodohospodářského majetku. Zásobují pitnou vodou 1,1 milionu obyvatel na území Libereckého a Ústeckého kraje a provozují 81 úpraven pitné vody a 211 čistíren odpadních vod.

Scroll to Top