Zákaznická centra Středočeských vodáren do pondělí 21. prosince

blank

Na setkání se zákazníky v roce 2021 se pracovnice zákaznického útvaru budou těšit od pondělí 4. ledna, kdy ZC otevřou po svátcích poprvé, uvedly vodárny. Pro záležitosti nevyžadující osobní návštěvu zákaznického centra doporučují využít nepřetržitou zákaznickou linku, případně je možné zaslat svůj požadavek emailem na adresu info@svas.cz. Další možností je podle vodáren aktivace Zákaznického účtu, který si může odběratel zřídit na webovém portále portal.svas.cz.

Zabezpečený zákaznický účet umožní okamžitý přístup k informacím, jako jsou třeba informace o smlouvě a odběrateli, přehled spotřeby a její grafické znázornění, informace o provedených odečtech, přehled faktur a vyúčtování, mapa aktuálních odstávek a havárií, přehled důležitých kontaktů dodavatele vody nebo celkový přehled zadaných požadavků.

Účet také podle středočeských vodohospodářů nabízí možnost platby záloh a faktur on-line, možnost změny nastavení úhrady faktur a změny výše záloh, lze provést změnu adresy, je zde možné také nahlásit samoodečet, registrovat se k bezplatné službě SMS info, rezervovat si on-line schůzku na zákaznickém centru nebo využít E-podatelnu pro podání reklamací, podnětů, žádostí či dotazů. Zákaznický účet je možné také používat v mobilní aplikaci, která je připravena volně ke stažení jak v internetovém obchodu Google play pro zařízení se systémem Android, tak v App store pro zařízení se systémem iOS.

Scroll to Top