MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ: Zákazníci se naučili více využívat online komunikaci

blank

Redakce sovak.cz se zajímala o to, jestli členové SOVAK ČR pocítili zvýšený zájem o elektronické služby nebo využívali více videokonference. Dále redakce pátrala po tom, jestli pandemie vedla ke zlepšení elektronického servisu pro odběratele. Odpovídala mluvčí Markéta Bártová.

„Během pandemie Covid-19 se zákazníci naučili více využívat komunikace prostřednictvím e-mailů a zákaznických linek. Referentky smluv a pracovnice call centra nasměrovaly odběratele na naše internetové stránky, a tak byly více využívány naše formuláře ke stažení. Před budovy zákaznických center byly instalovány boxy, kde mohli zákazníci zanechat vyplněné formuláře, případně jiné dokumenty, aniž by museli navštívit zákaznická centra,“ vysvětlila Bártová.

Zákazníci se podle ní naučili využívat rezervační systém, který zabrání delším čekacím dobám na zákaznických centrech. Také uzavření pokladny vedlo u některých odběratelů ke změně z dosud používané formy úhrady pohledávek osobně na pokladně společnosti na jiné bezhotovostní formy mimo sídlo firmy. Během COVID-19 se podle Bártové uvnitř společnosti, místo prezenčních porad, a kde to bylo možné, hojně využívaly videokonference.

Scroll to Top