Vyšel nový newsletter vodarenstvi.cz

blank
Vážení čtenáři našeho portálu, 
děti míří do škol a školek, prázdniny a dovolené jsou za námi. Více než pět set vodohospodářských pracovníků z podniků Povodí, významných vodárenských společností, státních institucí s  kompetencemi v sektoru nebo dodavatelů zařízení a technologií strávilo poslední srpnový víkend v Ostravě-Porubě. Probíhal zde 43. ročník Vodohospodářských sportovních her pod patronátem hejtmana Moravskoslezského kraje Jana Krkošky a primátora statutárního města Ostrava Jana Dohnala, který organizačně zajišťovala společnost SmVaK Ostrava. 
 
Podle povíkendových ohlasů byla akce velmi úspěšná a dočkala se příznivého hodnocení. Sportovní boje byly urputné, napínavé, ale férové. Vodarenstvi.cz bylo mediálním partnerem akce. Přejeme mnoho úspěchů společnosti ČEVAK, která převzala organizační štafetu, a příští rok se akce stěhuje do Českých Budějovic. 
 
S podzimem přichází čase významných konferencí a dalších akcí, během nichž se setkávají ti, kteří mají co do činění s naším vodohospodářstvím. Začíná se již 12.-13. září v Drnovicích u Vyškova konferencí Obnova vodohospodářské infrastruktury, na začátku září pořádá konferenci Provozování vodovodů a  kanalizací SOVAK ČR v Liberci. Tak neváhejte, na akce se přihlaste a podělte se o své zkušenosti a nové poznatky. 
 
Krásné babí léto a úspěšný vstup do podzimu přeje redakce vodarenstvi.cz
Newsletter je k dispozici zde.
Scroll to Top