Aktualizace YouTube kanálu SOVAK ČR

blank

Na YouTube byly zveřejněny záznamy z konference Provoz vodovodů a kanalizací 2022 a online konference Provoz vodovodů a kanalizací 2021.

Na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2022 proběhla dvě diskusní setkání. Debatu k vývoji českého vodárenství moderoval Pavel Hájek z iVodárenství.cz a zúčastnili se jí Ing. Vilém Žák, ředitel a člen představenstva SOVAK ČR, Ing. Jiří Heřman, předseda představenstva ČEVAK a.s., nebo Ing. Zdeněk Zídek, starosta Lipna nad Vltavou. Více se dozvíte zde.

Diskuzní stůl se zástupci regulátorů moderovala novinářka Jolana Humpálová a debatovali za ministerstvo zemědělství Ing. Aleš Kendík, za ministerstvo životního prostředí Ing. Vladimír Dolejský, Ph.D., za Ministerstvo financí Ing. Lukáš Teklý, za ministerstvo zdravotnictví Mgr. Matyáš Fošum a za Státní zdravotní ústav MUDr. František Kožíšek, CSc. Více se dozvíte zde.

Na YouTube kanále SOVAK ČR byly také zveřejněny záznamy ze tří dnů programu online konference Provoz vodovodů a kanalizací 2021, odkazy jsou k dispozici v rubrice Videogalerie.

Zdroj: SOVAK ČR 

Scroll to Top