Podzimní vydání magazínu Z první ruky

blank

Vyšel zpravodaj SmVaK Ostrava Z první ruky. Firma v něm významnou část věnuje dokončené modernizaci Úpravny vody Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí za 130 milionů.

Velkou radost také vodohospodářům dělá spolupráce s česko-těšínským spolkem TRIANON, který mohl i díky jejich podpoře pořídit nové užitkové vozidlo. SmVaK Ostrava se zaměřily také na zajímavé projekty, které se firmě v poslední době podařilo dokončit. Nechybí ani fotografie čistírenských provozů z ptačí perspektivy, které zachytil pracovník třinecké čistírny odpadních vod – Pavel Zubek.

Na řadu přišla i ohnisková deratizace vytipovaných míst a apel na zodpovědné chování spoluobčanů. V říjnu rovněž proběhly sdílené vývozy žump a septiků pro ty, kteří nejsou napojeni za kanalizaci a čistírnu odpadních vod pro veřejnou potřebu. Zpátky jsou i vzdělávací programy Strom života a Planeta Oxidan. Firma také letos podpořila v programu Plaveme v tom spolu! zhruba dvacet projektů neziskových organizací, v nichž jsou aktivní její zaměstnanci a přináší proto informace o průběhu nejzajímavějších z nich.

Zpravodaj je k dispozici zde. 

Scroll to Top