P┼Öipom├şn├íme konferenci Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş

blank

Konference Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş, kter├í prob─Ťhne ve dnech 2., 3. a 5. listopadu, nab├şdne celkem 28 vystoupen├ş osobnost├ş a vodohospod├í┼Ösk├Żch odborn├şk┼». Prvn├ş den budou dopoledn├şmi p┼Öedn├í┼íej├şc├şmi z├ístupce EurEau Bertrand Vallet; ─Źlen p┼Öedstavenstva SOVAK ─îR a EurEau Ond┼Öej Bene┼í, z├ístupci V┼áCHT Praha V├íclav Janda, Pavel Jen├ş─Źek, Ji┼Ö├ş Wanner, Vil├ęm ┼Ż├ík, ┼Öeditel a ─Źlen p┼Öedstavenstva SOVAK ─îR, a Petr Kubala, p┼Öedseda p┼Öedstavenstva SVH ─îR Miroslav Kos.

Konference Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş

Na odpoledne 2. 11. je p┼Öipraven kulat├Ż st┼»l se z├ístupci nejv├Żznamn─Ťj┼í├şch regul├ítor┼» oboru vod├írenstv├ş pod moderac├ş Vil├ęma ┼Ż├íka, ┼Öeditele SOVAK ─îR. Vystoup├ş zde za ministerstvo zem─Ťd─Ťlstv├ş Ale┼í Kend├şk, n├ím─Ťstek ministra zem─Ťd─Ťlstv├ş pro ┼Ö├şzen├ş sekce vodn├şho hospod├í┼Östv├ş, za Ministerstvo ┼żivotn├şho prost┼Öed├ş a St├ítn├ş fond ┼żivotn├şho prost┼Öed├ş Jan K┼Ö├ş┼ż, n├ím─Ťstek pro ┼Ö├şzen├ş sekce fond┼» EU, finan─Źn├şch a dobrovoln├Żch n├ístroj┼», za ministerstvo financ├ş Luk├í┼í Tekl├Ż, pov─Ť┼Öen ┼Ö├şzen├şm odboru Cenov├í politika a za ministerstvo zdravotnictv├ş Franti┼íek Ko┼ż├ş┼íek, vedouc├ş N├írodn├şho referen─Źn├şho centra pro pitnou vodu, St├ítn├ş zdravotn├ş ├║stav.

Ve dnech 3. a 5. 11. bude celkem odprezentov├íno 18 p┼Öedn├í┼íek v┬átradi─Źn├şch specializovan├Żch┬ásekc├şch Pitn├í voda a Odpadn├ş vody. Moderace Pitn├ę vody se ujme Ji┼Ö├ş Paul, ─Źlen p┼Öedstavenstva SOVAK ─îR, Odpadn├şch vod Michaela Vojt─Ťchovsk├í ┼ár├ímkov├í, odborn├í asistentka SOVAK ─îR. Sekce pro pitnou a odpadn├ş vodu se zam─Ť┼Ö├ş na aktu├íln├ş t├ęmata v kombinaci s┬áinformacemi o nejnov─Ťj┼í├şch aplikac├şch v─Ťdy a v├Żzkumu. Zazn├ş nap┼Ö├şklad p┼Öedn├í┼íky o ochrann├Żch p├ísmech vodn├şch zdroj┼» posti┼żen├Żch ├║bytkem lesu po k┼»rovcov├ę kalamit─Ť, satelitn├ş sledov├ín├ş ├║niku vody, zpracov├ín├ş ─Źist├şrensk├Żch kal┼» na hnojivo, ─Źi aktu├íln├ş informace o mo┼żnostech aplikace kalu na zem─Ťd─Ťlskou p┼»du.

Pro informace o konferenci sledujte Kalend├í┼Ö akc├ş┬ázde.

Scroll to Top