Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs3/vodarenstvicz/home/www/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Připomínáme konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2021 | Vodárenství.cz

Připomínáme konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2021

blank

SOVAK ČR informuje, že v současné době připravuje tradiční konferenci Provoz vodovodů a kanalizací. Vzhledem k nepředvídatelné situaci ve vývoji nemoci covid-19 a návazně zaváděných opatřeních, rozhodlo představenstvo SOVAK ČR o tom, že proběhne stejně jako v minulém roce digitální formou.

Vysílání odborné vodohospodářské konference, kterou SOVAK ČR tradičně pořádá, proběhne ve čtyřech tematických částech vysílaných postupně on-line: 2. listopadu 2021 České vodárenství v EU kontextu – současnost a vývoj / Setkání se zástupci nejvýznamnějších regulátorů oboru vodárenství3. listopadu 2021 Pitná voda a 5. listopadu 2021 Odpadní vody.

Na programu bude mimo jiné srovnání vodárenství České republiky s vybranými evropskými státy a představení evropských legislativních trendů zásadně ovlivňujících obor vodárenství. Zcela nový formát bude mít vystoupení zástupců ministerstev, která vytvářejí regulatorní rámec pro fungování vodárenského oboru.

Součástí programu bude rovněž představení „Pozičního dokumentu“ společně zpracovaného SOVAK ČR a SVH ČR formulujícího základní potřeby vodohospodářského a vodárenského odvětví pro nadcházející období. Sekce pro pitnou a odpadní vodu se zaměří na aktuální témata v kombinaci s informacemi o nejnovějších aplikacích vědy a výzkumu.

Zazní například přednášky o problematice ochranných pásem zdrojů, satelitního sledování úniků vody, zpracování čistírenských kalů na hnojivo, či aktuální informace o možnostech aplikace kalů na zemědělskou půdu. Akce proběhne pod záštitou ministra zemědělství.

Pro více informací sledujte akci v Kalendáři událostí a nabídku reklamních služeb pro partnery naleznete zde.

Scroll to Top