Modernizace vodojemu na Hradišti

blank

P├şseck├Ż vodojem na Hradi┼íti projde od dubna do srpna rekonstrukc├ş, b─Ťhem kter├ę bude vym─Ťn─Ťno st├ívaj├şc├ş potrub├ş za nov├ę nerezov├ę a budou optimalizov├íny trubn├ş trasy. Sou─Ź├íst├ş akce bude instalace ─Źerpadel a opravy ┼żelezobetonov├Żch konstrukc├ş. Projekt bude realizovat spole─Źnost ROBRO. Cena zak├ízky se pohybuje kolem 3,6 milionu.┬á

Stavba podle jednatele Vod├írensk├ę spr├ívy P├şsek Romana Honz├şka neomez├ş dod├ívku vody pro obyvatele, pr├íce nebudou m├şt vliv ani na jej├ş kvalitu. Vodojem Hradi┼ít─Ť byl vybudov├ín v 70. letech minul├ęho stolet├ş jako z├ísob├írna vody pro P├şsek. Potrub├ş je p┼»vodn├ş a ji┼ż bylo nutn├ę p┼Öistoupit k jeho v├Żm─Ťn─Ť, aby byl zaji┼ít─Ťn bezporuchov├Ż provoz za┼Ö├şzen├ş v dal┼í├şch letech.

Vod├írensk├í spr├íva P├şsek ke konci lo┼łsk├ęho roku tak├ę dokon─Źila dv─Ť akce. Jednalo se o opravu st├ívaj├şc├şch p┼Ö├şvodn├şch rozvod┼» upraven├ę vody ve vodojemu Hradi┼ít─Ť pro spot┼Öebi┼ít─Ť P├şsek a v├Żm─Ťnu strojn├şho za┼Ö├şzen├ş a vybaven├ş budovy ─Źerp├ín├ş kal┼» v are├ílu ─Źist├şrny odpadn├şch vod v P├şsku.

Spr├íva byla zalo┼żena m─Ťstem P├şsek jako organizace zaji┼í┼ąuj├şc├ş spr├ívu vodohospod├í┼Ösk├ęho infrastrukturn├şho majetku m─Ťsta a kontrolu dodr┼żov├ín├ş Koncesn├ş smlouvy ze strany provozovatele vodohospod├í┼Ösk├ę infrastruktury firmou ─îEVAK. D├íle se zab├Żv├í p┼Ö├şpravou podklad┼» pro vodohospod├í┼Ösk├ę stavby ve m─Ťst─Ť a dohledem p┼Öi jejich v├Żstavb─Ť na jeho ├║zem├ş.

Scroll to Top