Modernizace vodovodu v Obrnic├şch na Mostecku

blank

V ulici Rud├ę arm├ídy v obci Obrnice d─Ťln├şci vym─Ťn├ş poruchov├Ż kovov├Ż┬ávodovod┬áze 70. let minul├ęho stolet├ş. Jak uvedl Den├şk, jedn├í se o v├şce ne┼ż p┼»lkilometrov├Ż ├║sek v lokalit─Ť ke Kerainu.

B─Ťhem modernizace nahrad├ş vodohospod├í┼Öi star├ę potrub├ş nov├Żm z odoln├ę um─Ťl├ę hmoty. P┼»vodn├ş┬ávodovod┬ábude odstaven a z├ísobov├ín├ş okoln├şch dom┼» zajist├ş suchovod. Investorem je Severo─Źesk├í vod├írensk├í spole─Źnost a staveni┼ít─Ť je p┼Öedan├ę k zah├íjen├ş stavby, kter├í m├í b├Żt hotova do za─Ź├ítku ─Źervence tohoto roku. Firma letos investuje do 174 staveb v deseti okresech spole─Źn─Ť se 44 stavbami p┼Öech├ízej├şc├şmi z p┼Öedchoz├şho roku. Do vodohospod├í┼Ösk├ę infrastruktury na severu ─îech v roce 2021 SVS vlo┼ż├ş 1,445 miliardy korun.

ÔÇ×K financ├şm uveden├Żm pro jednotliv├ę okresy je nutn├ę p┼Öipo─Ź├şst dal┼í├ş prost┼Öedky ve v├Ż┼íi 60 milion┼» korun ur─Źen├ę na 126 drobn├Żch stavebn─Ť-strojn├şch rekonstrukc├ş, nap┼Ö├şklad na dopln─Ťn├ş zabezpe─Źovac├şch syst├ęm┼» objekt┼», rekonstrukce elektroinstalace, v├Żm─Ťny d├şl─Ź├şch ─Ź├íst├ş technologi├ş typu ─Źerpadla, dmychadla a podobn─Ť. A nav├şc je┼ít─Ť prost┼Öedky ur─Źen├ę na in┼żen├Żrsko-projektovou ─Źinnost souvisej├şc├ş s p┼Ö├şpravou a realizac├ş v┼íech staveb pro rok 2021,ÔÇť ┼Öekl mluv─Ź├ş SVS Mario B├Âhme.

Scroll to Top