Stanoviska SOVAK ─îR k p┼Öipravovan├ę legislativ─Ť k 10. ├║noru 2021

blank

SOVAK ─îR se zab├Żval┬áv lednu a ├║noru materi├íly a legislativn├şmi n├ívrhy, ke kter├Żm┬ápat┼Öily Koncepce┬áSMART Cities ÔÇô odolnost prost┼Öednictv├şm SMART ┼Öe┼íen├ş pro obce, m─Ťsta a regiony,┬áVyhodnocen├ş napl┼łov├ín├ş St├ítn├ş energetick├ę koncepce ─îR a Zpr├íva┬áo ┼żivotn├şm prost┼Öed├ş ─îR (2019).┬áJi┼ż uplatn─Ťn├ę p┼Öipom├şnky si mohou┬á┼Ö├ídn├ş ─Źlenov├ę p┼Öe─Ź├şst┬ázde.

Aktu├íln─Ť je mo┼żn├ę st├íle┬ázas├şlat┬áp┼Öipom├şnky, a to┬ádo 15. ├║nora┬á2021┬ák n├ívrhu vyhl├í┼íky o kvalit─Ť dod├ívek elekt┼Öiny a souvisej├şc├şch slu┼żeb v elektroenergetice a┬ádo┬á22. ├║nora 2021┬ák novele┬áz├íkona ─Ź. 73/2012 Sb., o l├ítk├ích, kter├ę po┼íkozuj├ş ozonovou vrstvu, a o fluorovan├Żch sklen├şkov├Żch plynech.

┼ś├ídn├ş ─Źlenov├ę SOVAK ─îR se┬ámohou v┬áp┼Ö├şpad─Ť p┼Öipom├şnek k┬át─Ťmto dokument┼»m obr├ítit p┼Ö├şmo na SOVAK ─îR na e-mail┬ásovak@sovak.cz┬ánebo na p┼Ö├şslu┼ín├ę odborn├ę komise a za─Źlenit tak sv├ę n├ívrhy do kone─Źn├ęho stanoviska vydan├ęho prost┼Öednictv├şm SOVAK ─îR, kter├ę bude zve┼Öejn─Ťno pro ┼Ö├ídn├ę ─Źleny┬áv rubrice Stanoviska SOVAK ─îR k p┼Öipravovan├ę legislativ─Ť.┬á

Scroll to Top