BAK stavebn├ş zah├íj├ş t┼Öi vodohospod├í┼Ösk├ę zak├ízky

blank

BAK stavebn├ş spole─Źnost v┬ároce 2021 zah├íj├ş t┼Öi nov├ę zak├ízky. Z├írove┼ł se ├║─Źastn├ş v├Żb─Ťrov├Żch ┼Ö├şzen├ş na dal┼í├ş vodohospod├í┼Ösk├ę projekty. Aktu├íln─Ť vodohospod├í┼Ösk├í divize pracuje na dev├şti stavb├ích.

V┬ároce 2020 spole─Źnost dokon─Źila ─Źty┼Öi projekty, b─Ťhem kter├Żch vzniklo 36┬á364 metr┼» kanalizace, protlak┼», p┼Öelo┼żek, vodovod┼» a domovn├şch p┼Ö├şpojek. Divize postavila v├şce ne┼ż 10 ─Źerpac├şch stanic, dv─Ť kompletn├ş ─Źist├şrny odpadn├şch vod a dal┼í├ş za┼Ö├şzen├ş.

Na ja┼Öe 2020 nap┼Ö├şklad zah├íjila v├Żstavbu kanaliza─Źn├şch stok a spole─Źn├ę ─Źist├şrny odpadn├şch vod pro Sv├ębohov na ┼áumpersku a m─Ťstskou ─Ź├íst Z├íb┼Öehu – V├íclavov. Dokon─Źen├ş je pl├ínov├íno na kv─Ťten 2021. D├íle firma za─Źala pracovat na projektech Skupinov├Ż vodovod Ho┼Öicko a Skupinov├Ż vodovod Kopidlnsko pro Vodohospod├í┼Öskou a obchodn├ş spole─Źnost. Ob─Ť stavby by m─Ťly b├Żt dokon─Źeny v z├í┼Ö├ş 2022.

Firma d├íle loni dokon─Źila akvizici 100% pod├şlu ve spole─Źnosti ZEMPRA DC se s├şdlem v Boletic├şch nad Labem u D─Ť─Ź├şna. Ta je region├íln├şm dodavatelem zemn├şch prac├ş, zab├Żv├í se prov├íd─Ťn├şm demolic, v├Żstavbou a rekonstrukc├ş silni─Źn├şch a jin├Żch komunikac├ş, ┼żelezni─Źn├şch trat├ş, kanalizac├ş, vodovod┼» a dal┼í├şch in┼żen├Żrsk├Żch s├şt├ş.

BAK stavebn├ş spole─Źnost se zam─Ť┼Öuje na komplexn├ş realizace pr┼»myslov├Żch a logistick├Żch hal, obchodn├şch a administrativn├şch center, bytov├Żch a hotelov├Żch projekt┼», staveb ob─Źansk├ę vybavenosti, vodohospod├í┼Ösk├Żch a ekologick├Żch staveb. Krom─Ť realizace nov├Żch projekt┼» prov├íd├ş rekonstrukce budov a pam├ítkov├Żch objekt┼».

Scroll to Top