P┼Öipom├şn├íme zru┼íen├ş 22. v├Żstavy VODOVODYÔÇôKANALIZACE

blank

Z d┼»vodu epidemiologick├ę situace v ─îesk├ę republice, p┼Öedstavenstvo SOVAK ─îR rozhodlo sv├Żm usnesen├şm o zru┼íen├ş kon├ín├ş 22. mezin├írodn├ş vodohospod├í┼Ösk├ę v├Żstavy VODOVODYÔÇôKANALIZACE, kter├í se m─Ťla konat 25. a┼ż 27. kv─Ťtna 2021 na v├Żstavi┼íti PVA v Praze Let┼łanech.

Akce se kon├í jednou za dva roky a p┼Öedstavuje nejv├Żznamn─Ťj┼í├ş vodohospod├í┼Ösk├ę setk├ín├ş v ─îesk├ę republice. V├Żstava je ur─Źena pro z├ístupce municipalit, provozovatele vodovod┼» a kanalizac├ş, stavebn├ş firmy, projektanty ─Źi investory, z├ístupce pr┼»myslu, finan─Źn├şch instituc├ş, poradensk├Żch instituc├ş v oblasti ochrany ┼żivotn├şho prost┼Öed├ş a v┼íechny, kter├ę problematika vodohospod├í┼Östv├ş zaj├şm├í.

blank

Lo┼łsk├í v├Żstava podle po┼Öadatel┼» op─Ťt uk├ízala, ┼że hospoda┼Öen├ş s vodou nejen v obc├şch a m─Ťstech, ale i v pr┼»myslu, je st├íle z├ísadn─Ťj┼í├şm t├ęmatem. Tento fakt rovn─Ť┼ż potvrzuje z├íjem vystavovatel┼», a p┼Öedev┼í├şm n├ív┼ít─Ťvn├şk┼». V roce 2019 se v pra┼żsk├Żch Let┼łanech roz┼í├ş┼Öila v├Żstavn├ş plocha a po─Źet vystavovatel┼» vzrostl o 5 %. N├ív┼ít─Ťvn├şci mohli vid─Ťt p┼Öes 350 firem, sdru┼żen├ş a dal┼í├şch subjekt┼», jejich┼ż ─Źinnost je s oborem vodovod┼» a kanalizac├ş spjata.

blank

ÔÇ×V├Żstava VOD-KA je pro obor velmi d┼»le┼żit├í. Mohou se na jednom m├şst─Ť sej├şt odborn├şci, a to nejen vodohospod├í┼Öi, diskutovat o probl├ęmech oboru a vym─Ťnit si zku┼íenosti pro ┼Öe┼íen├ş p┼Ö├şpadn├Żch probl├ęm┼». Z├şskaj├ş p┼Öehled o nov├Żch v├Żrobc├şch pro vod├írenstv├ş a mohou ho hned uplatnit ve sv├Żch spole─Źnostech. To, ┼że je v├Żstava nejen d┼»le┼żit├í, ale i zaj├şmav├í pro obor, dokl├ídaj├ş tak├ę statistick├í ─Ź├şsla,ÔÇť zhodnotil loni v├Żznam mezin├írodn├ş akce p┼Öedseda p┼Öedstavenstva SOVAK ─îR Miroslav Vostr├Ż.

Scroll to Top