Uzav┼Öen├ş pracovi┼í┼ą Vod├íren a kanalizac├ş Karlovy Vary pro ve┼Öejnost

blank

Vzhledem ke zhor┼íuj├şc├ş se situaci kolem nemoci COVID-19 jsou po dobu trv├ín├ş nouzov├ęho stavu v┼íechna pracovi┼ít─Ť Vod├íren a kanalizac├ş Karlovy Vary pro ve┼Öejnost uzav┼Öena. Vstup je povolen jen zam─Ťstnanc┼»m firmy. Komunikace prob├şh├í pouze vzd├ílen├Żm p┼Ö├şstupem.

  • z├íkaznick├ę slu┼żby budou ┼Öe┼íeny┬átelefonicky,e-mailem┬á─Źi prost┼Öednictv├şm┬áwebov├Żch formul├í┼Ö┼».

  • ┼ż├ídosti o vyj├íd┼Öen├ş k projekt┼»m a ┼ż├ídosti o z├íkresy s├şt├ş firma p┼Öij├şm├í pouze po┼ítou nebo┬áe-mailem(u v─Ťt┼í├şch dokument┼» lze vyu┼ż├şt nap┼Ö. www.uschovna.cz, u ┼ż├ídost├ş o z├íkresy vyu┼żijte┬áwebov├Ż formul├í┼Ö),

  • platby p┼Öij├şm├í pouze bezhotovostn─Ť (─Ź├şslo ├║─Źtu pro vodn├ę a sto─Źn├ę 20 001 – 1608 341/0100, pro ostatn├ş platby 1608 341/0100)

  • laboratorn├ş rozbory pro z├íkazn├şky se prov├íd├ş v omezen├ęm re┼żimu po p┼Öedchoz├ş telefonick├ę domluv─Ť. Vzorkovnice se vyd├ívaj├ş a vzorky se p┼Öij├şmaj├ş na ├║pravn─Ť vody B┼Öezov├í, a to bezkontaktn─Ť prost┼Öednictv├şm n├íkladn├şho v├Żtahu (op─Ťt po telefonick├ę domluv─Ť).

Vod├írny a kanalizace Karlovy Vary ka┼żd├Żm rokem financuj├ş za┼Ö├şzen├ş vodovod┼», kanalizac├ş i souvisej├şc├şch objekt┼» za zhruba 30 milion┼». Dal┼í├ş des├ştky milion┼» investuj├ş do n├íkupu stavebn├ş techniky, mechanizac├ş, p┼Ö├şstroj┼», IT technologi├ş a zlep┼íov├ín├ş z├ízem├ş.

Vodakva zaji┼í┼ąuje z├ísobov├ín├ş pitnou vodou 189 000 obyvatel, v jej├ş spr├ív─Ť je 26 ├║praven pitn├ę vody, 1553 kilometr┼» vodovodn├ş s├şt─Ť, 80 ─Źist├şren odpadn├şch vod a 767 kilometr┼» kanalizac├ş. Vedle hlavn├ş ─Źinnosti spole─Źnost zaji┼í┼ąuje slu┼żby v oblasti projektov├ín├ş a v├Żstavby vodohospod├í┼Ösk├Żch za┼Ö├şzen├ş, laboratorn├şch rozbor┼» vod, inspekce nebo rekonstrukce p┼Ö├şpojek.

Scroll to Top