Webkonferece Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş ve fin├íln├ş f├ízi

blank

Posledn├ş ─Ź├íst online konference po┼Ö├ídan├í organizac├ş SOVAK ─îR prob─Ťhne 10. listopadu dopoledne. Tematicky se bude sekce v─Ťnovat pitn├ę vod─Ť. Oproti minul├Żm let┼»m byla tradi─Źn├ş akce p┼Öesunuta v┬ád┼»sledku nouzov├ęho stavu a epidemiologick├ę situace vyvolan├ę ┼í├ş┼Öen├şm nov├ęho typu koronaviru z┬ákonferen─Źn├şch s├íl┼» a komplex┼» do online prost┼Öed├ş.

Prvn├ş t┼Öi ─Ź├ísti prob─Ťhly 3. a 5. listopadu, kdy reflektovaly zku┼íenosti vod├írensk├Żch spole─Źnost├ş z┬áleto┼ín├ş mimo┼Ö├ídn├ę situace, v─Ťnovaly se problematice odpadn├şch vod, ale tak├ę smart meteringu jako jasn├ęmu trendu, kter├Żm se vod├írenstv├ş ub├şr├í a ub├şrat i nad├íle bude. Omezen├ş vypl├Żvaj├şc├ş z┬áv├Żskytu nov├ęho typu koronaviru v┬átomto ohledu p┼»sob├ş jako katalyz├ítor zav├íd─Ťn├ş t─Ťchto technologi├ş do vod├írensk├ę praxe.

V posledn├ş ─Ź├ísti konference vystoup├ş Radka Hu┼íkov├í z┬áPra┼żsk├Żch vodovod┼» a kanalizac├ş s┬áp┼Ö├şsp─Ťvkem, kter├Ż se v─Ťnuje nov├ę sm─Ťrnici pro pitnou vodu, a z┬án├ş vypl├Żvaj├şc├şch parametr┼» ve sledov├ín├ş kvality pitn├ę vody a povinnostech vod├írensk├Żch podnik┼». Tom├í┼í ┼Żitn├Ż z┬áVaK Mlad├í Boleslav bude hovo┼Öit o zku┼íenostech z┬áprovozov├ín├ş vod├írensk├ęho syst├ęmu bez hygienick├ęho zabezpe─Źen├ş chlorem. Bohdan Soukup ze St┼Öedo─Źesk├Żch vod├íren se bude v─Ťnovat kybernetick├ę bezpe─Źnosti ve vod├írenstv├ş, Jan Kudrna z┬áPr├ívnick├ę fakulty Univerzity Karlovy se dotkne t├ęmatu ├║stavn─Ťpr├ívn├ş ochrany vody. Milan M├şka z┬áCHEVAK Cheb se bude v─Ťnovat praktick├Żm dopad┼»m aplikace p┼Öijat├Żch pr├ívn├şch norem na vod├írensk├Ż obor, p┼Öedev┼í├şm v┬áoblasti obnovy infrastruktury a jej├şho financov├ín├ş.
Vod├írensk├ę dopoledne na s├şti bude moderovat Ji┼Ö├ş Paul z┬áVaK Beroun.

Scroll to Top