Registrace na webkonferenci Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş do 20. ┼Ö├şjna

blank

Letos poprv├ę, vzhledem k┬áopat┼Öen├şm souvisej├şc├şch s pandemi├ş SARS-CoV-2, se ├║─Źastn├şci konference Provoz vodovod┼» a kanalizac├ş sejdou on-line. Klasick├Ż p┼Öedn├í┼íkov├Ż prostor bude tak vym─Ťn─Ťn za studio, odkud budou odborn├şci prezentovat zaj├şmav├í aktu├íln├ş vodohospod├í┼Ösk├í t├ęmata, k┬ánim┼ż budou po skon─Źen├ş prezentac├ş uspo┼Ö├íd├íny diskuse. V┼íe bude vys├şl├íno ┼żiv─Ť s┬ámo┼żnost├ş aktivn├şho zapojen├ş poslucha─Ź┼» se sv├Żmi dotazy i n├ízory formou chatu.

Prvn├ş vys├şlac├ş den se┬á3. listopadu zam─Ť┼Ö├ş na┬ázku┼íenosti z doby koronavirov├ę┬áa┬ásmart metering. N├ísledovat budou vys├şl├ín├ş┬á5. listopadu na t├ęma┬áodpadn├ş vody┬áa┬á10. listopadu na t├ęma┬ápitn├ę vody. S pozv├ínkou v─Źetn─Ť┬ápodrobn├ęho programu se m┼»┼żete sezn├ímit┬ázde.

Poplatek za p┼Ö├şstup je stanoven za p┼Öihl├í┼íen├ş na v┼íechny t┼Öi term├şny webkonference. Cena poplatku za p┼Ö├şstup se odv├şj├ş od mno┼żstv├ş zakoupen├Żch p┼Ö├şstup┼». Organiza─Źn├ş pokyny jsou k dispozici┬ázde. Z├ívaznou p┼Öihl├í┼íku naleznete┬áv┬áon-line verzi na adrese┬ánebo┬áve form├ítu interaktivn├şho PDF ke sta┼żen├ş. Vypln─Ťn├ę p┼Öihl├í┼íky m┼»┼żete zas├şlat┬ádo 20. ┼Ö├şjna.

Scroll to Top