Studijn├ş program Provozovatel vodovod┼» a kanalizac├ş

blank

SOVAK ─îR┬ás c├şlem p┼Öisp─Ťt k dal┼í├şmu zv├Ż┼íen├ş kvalifika─Źn├ş ├║rovn─Ť provozovatel┼» vodovod┼» a kanalizac├ş i zainteresovan├Żch pracovn├şk┼» ve┼Öejn├ę spr├ívy┬ábude pro velk├Ż z├íjem otev├şrat ji┼ż po─Źtvrt├ę v┬ákv─Ťtnu tohoto roku studijn├ş program Provozovatel vodovod┼» a kanalizac├ş. V pln├ęm zn─Ťn├ş publikujeme text z port├ílu sovak.cz.

V┬ároce 2019 se tento studijn├ş program setkal op─Ťt s┬ávelk├Żm z├íjmem a nav┼ít─Ťvuje ho 18 ├║─Źastn├şk┼». Poskytuje ucelen├ę odborn├ę vzd─Ťl├ín├ş na st┼Öedo┼íkolsk├ę ├║rovni v oblasti provozov├ín├ş vodovod┼» a kanalizac├ş. Absolventi t├şm spln├ş kvalifika─Źn├ş po┼żadavky podle z├íkona o vodovodech a kanalizac├şch. Na z├íklad─Ť t─Ťchto podklad┼» p┼Öedstavenstvo SOVAK ─îR schv├ílilo zast┼Öe┼íen├ş studijn├şho programu, kter├Ż p┼Öedstavuje minim├íln├ş standardn├ş kvalifika─Źn├ş po┼żadavek pro provozovatele vodovod┼» a kanalizac├ş.

Program je p┼Öipraven ve spolupr├íci s Vy┼í┼í├ş odbornou ┼íkolou stavebn├ş a St┼Öedn├ş ┼íkolou stavebn├ş ve Vysok├ęm M├Żt─Ť (VO┼áS a S┼áS) a Institutem environment├íln├şch slu┼żeb (IES). Skl├íd├í se z t┼Öin├ícti dvoudenn├şch soust┼Öed─Ťn├ş s pod├şlem e-learningu a je zakon─Źen st├ítn├ş maturitn├ş zkou┼íkou z p┼Öedm─Ťtu Vodohospod├í┼Ösk├ę stavby (jednotlivou zkou┼íkou profilov├ę ─Ź├ísti maturitn├ş zkou┼íky). ├Üsp─Ť┼ín├ş absolventi obdr┼ż├ş maturitn├ş osv─Ťd─Źen├ş o jednotliv├ę zkou┼íce v┬ár├ímci maturitn├ş zkou┼íky z┬áuveden├ęho p┼Öedm─Ťtu.

Programu se mohou z├║─Źastnit pracovn├şci s ukon─Źen├Żm st┼Öedn├şm vzd─Ťl├ín├şm s maturitou z jin├ęho ne┼ż vodohospod├í┼Ösk├ęho zam─Ť┼Öen├ş, pracovn├şci s┬áv├Żu─Źn├şm listem z┬án─Ťkter├ęho z┬átechnick├Żch obor┼», absolventi vodohospod├í┼Ösk├Żch ┼íkol, kte┼Ö├ş si cht─Ťj├ş obnovit znalosti z oboru, pracovn├şci ve┼Öejn├ę spr├ívy, eventu├íln─Ť projektanti a specialist├ę na in┼żen├Żrskou ─Źinnost v oboru vodovod┼» a kanalizac├ş a d├íle provozovatel├ę vodovod┼» a kanalizac├ş.

V┬áp┼Ö├şpad─Ť z├íjmu o tento studijn├ş program V├ím r├ídi poskytneme dal┼í├ş informace na e-mailov├ę adrese┬ádoudova@sovak.cz┬ánebo na tel. ─Ź├şsle 727 915 325.

 

 

 

Scroll to Top