Značka Lansanit na veletrhu Aquatherm Praha

blank

Obchodní značka Lansanit je produktovou řadou sanitárních výrobků firmy HECKL. Sortiment obsahuje ucelenou nabídku sprchových koutů, sprchových vaniček a ostatního příslušenství koupelen. Firma HECKL je od počátku roku 2019 vlastníkem této značky a jejím výhradním dodavatelem na Evropský trh.

Historie značky Lansanit začíná v roce 2008 v Rožnově pod Radhoštěm. Po 4 letech vývoje přišla společnost na trh v roce 2012 se svou první řadou sprchových koutů a vaniček. Díky pečlivě zvolené obchodní strategii a kvalitě dodávek se podařilo firmě v období 5 let zvýšit svůj obrat čtyřnásobně a vytvořit si, převážně na Moravě, početnou a spolehlivou obchodní síť maloobchodních a velkoobchodních partnerů.

Za účelem spojení obou zmíněných firem stojí touha značku více zviditelnit jak na Českém tak Evropském trhu, rozšířit její obchodní síť a především, vyvinout nové produktové řady, rozšířit sortiment a nabízené služby. Proto Vás srdečně zveme na náš stánek na Aquatherm 2020, kde Vám představíme novinky pro rok 2020 a 2021.

www.heckl.cz

Scroll to Top