Povod├ş Vltavy pro vodarenstvi.cz: P┼Öipravujeme modernizaci webu

blank

Medi├íln├ş image a vztahy s ve┼Öejnost├ş jsou v sou─Źasn├ę dob─Ť mimo┼Ö├ídn─Ť d┼»le┼żit├ę. Na to, jak o sob─Ť informuj├ş a d├ívaj├ş v─Ťd─Ťt vod├írensk├ę spole─Źnosti, se v dal┼í├ş anket─Ť zam─Ť┼Öuje redakce vodarenstvi.cz. Odpov├şdal Hugo Rold├ín z odd─Ťlen├ş styku s ve┼Öejnost├ş Povod├ş Vltavy.

Jak ─Źasto spole─Źnost aktualizuje sv┼»j informa─Źn├ş servis pro z├íkazn├şky, ve┼Öejnost?

Zejm├ęna podle pot┼Öeby, jak na podnikov├ęm webu, tak i na ├║─Źtu Facebook.

Disponujete ├║daji o ─Źtenosti Va┼íich internetov├Żch str├ínek? Jste p┼Ö├şpadn─Ť s n├ív┼ít─Ťvnost├ş spokojeni?

Podnikov├Ż web nedisponuje touto funkc├ş. Z ohlas┼» a dotaz┼» v├şme, ┼że ve┼Öejnost ─Źasto vyhled├ív├í n├í┼í web jako zdroj informac├ş, ale po─Ź├şt├íme se zaveden├şm funkce sledovanosti str├ínek ve chv├şli, kdy dojde k jejich modernizaci.

Kter├ę sd─Ťlovac├ş prost┼Öedky k p┼Öenosu informac├ş spole─Źnost nej─Źast─Ťji vyu┼ż├şv├í? Jste tak├ę aktivn├ş, pop┼Ö├şpad─Ť zva┼żujete prezentaci i na soci├íln├şch s├şt├şch, jako jsou Facebook nebo Twitter?

Vyu┼ż├şv├íme vlastn├ş webovou str├ínku a profil na Facebooku, kde m├íme ji┼ż vytvo┼Öenou st├ílou z├íkladnu 20 000 n├ív┼ít─Ťvn├şk┼», d├íle komunikujeme p┼Ö├şmo nebo p├şsemn─Ť emailem s novin├í┼Öi a s ┼íirokou ve┼Öejnost├ş prost┼Öednictv├şm na┼íeho odd─Ťlen├ş pro styk s ve┼Öejnost├ş.

V jak├ęm mno┼żstv├ş a s jakou periodicitou spole─Źnost vyd├ív├í ti┼ít─Ťn├ę magaz├şny?

Vyd├ív├íme ─Źasopis pro zam─Ťstnance podniku, zpravidla ─Źty┼Öikr├ít ro─Źn─Ť.

Tla─Ź├ş V├ís v n─Ť─Źem v oblasti medi├íln├ş prezentace lidov─Ť ┼Öe─Źeno bota? Chyst├íte v tomto sm─Ťru inovace do budoucna?

P┼Öipravujeme novou podobu podnikov├ęho webu, kter├Ż je ji┼ż zastaral├Ż.

Na ├║zem├ş o celkov├ę rozloze 28 708 kilometr┼» ─Źtvere─Źn├şch spravuje Povod├ş Vltavy v├şce ne┼ż 22 000 kilometr┼» vodn├şch tok┼» v hydrologick├ęm povod├ş Vltavy a v dal┼í├şch vymezen├Żch hydrologick├Żch povod├şch, z toho je 5 533 kilometr┼» v├Żznamn├Żch tok┼», p┼Öes 12 000 kilometr┼» drobn├Żch tok┼» a dal┼í├şch v├şce ne┼ż 4 300 kilometr┼» neur─Źen├Żch drobn├Żch vodn├şch tok┼».

Scroll to Top