OP ┼ŻP upozor┼łuje na povinn├ę zpracov├ín├ş CBA anal├Żzy v ┼ż├ídostech o zm─Ťnu ...

blank

Opera─Źn├ş program ┼Żivotn├ş prost┼Öed├ş upozor┼łuje ┼żadatele, kte┼Ö├ş maj├ş podanou ┼ż├ídost o dotaci na kanalizace, ─Źist├şrny a dod├ívky pitn├ę vody (SC 1.1 a SC 1.2 OP┼ŻP), na povinnost zpracov├ívat anal├Żzu n├íklad┼» a p┼Ö├şnos┼» v modulu CBA MS2014+ i k ┼ż├ídosti o zm─Ťnu.

CBA anal├Żzu je tedy nutn├ę zpracovat nejen p┼Öi pod├ín├ş ┼ż├ídosti, ale tak├ę v p┼Ö├şpad─Ť aktualizace jak├ękoliv datov├ę oblasti tykaj├şc├ş se financov├ín├ş v ┼ż├ídostech o zm─Ťnu. U projekt┼» generuj├şc├şch p┼Ö├şjmy dle ─Źl├ínku 61 obecn├ęho na┼Ö├şzen├ş (EU) je nutn├ę na ka┼żdou ┼ż├ídost o zm─Ťnu nav├ízat modul CBA, pokud se v r├ímci ┼ż├ídosti o zm─Ťnu aktualizuj├ş jak├íkoliv finan─Źn├ş data (Rozpo─Źet projektu, Finan─Źn├ş pl├ín, P┼Öehled zdroj┼» financov├ín├ş).

Modul CBA (aktualizovan├í kopie) mus├ş b├Żt p┼Öipojen k ┼ż├ídosti o zm─Ťnu u vodohospod├í┼Ösk├Żch projekt┼» v┼żdy, a to i v p┼Ö├şpad─Ť, kdy se obecn─Ť aktualizace CBA neprov├íd├ş (nap┼Ö. v p┼Ö├şpad─Ť ├║pravy p┼Öevodu finan─Źn├şch prost┼Öedk┼» mezi roky). U t─Ťchto projekt┼» je nutn├ę db├ít na d┼»kladnou kontrolu ve┼íker├Żch finan─Źn├şch oblast├ş.

Jak spr├ívn─Ť nav├ízat modul CBA na ┼ż├ídost o zm─Ťnu naleznete v┬áU┼żivatelsk├ę p┼Ö├şru─Źce pro zpracov├ín├ş CBA, kapitole 5.2. Se sv├Żmi dotazy se m┼»┼żete obracet tak├ę na infomail┬ádotazy.cba@sfzp.cz.

Zdroj: prumyslovaekologie.cz

Ilustra─Źn├ş foto

 

 

Scroll to Top