Hydropol dod├í dv─Ť vodn├ş elektr├írny do Walesu a Velk├ę Brit├ínie

blank

─îesk├í spole─Źnost Hydropol Project & Management z├şskala dv─Ť zak├ízky na stavbu vodn├şch elektr├íren, kter├ę budou sou─Ź├íst├ş jezern├şho rezervo├íru Elan Valley, jen┼ż z├ísobuje pitnou vodou anglick├Ż Birmingham a Swensea ve Walesu. Akce bude zahrnovat dv─Ť elektr├írny se ─Źty┼Öicetimetrov├Żmi sp├ídy a s v├Żkonem zhruba 1,5 megawatt┼» u ka┼żd├ę z nich.

,,Vzhledem k rozmachu v├Żroby┬áenergie z obnoviteln├Żch zdroj┼»┬áv posledn├şm stolet├ş a k p┼Ö├şsn├Żm enviroment├íln├şm omezen├şm p┼Öedstavuj├ş nov├ę projekty ve Walesu velkou v├Żzvu. V Evrop─Ť toti┼ż ji┼ż nezb├Żv├í mnoho dal┼í├şch vyu┼żiteln├Żch lokalit. Pr├ív─Ť v tomto v├Żvoji, stejn─Ť jako v developmentu n├şzkosp├ídov├Żch vodn├şch elektr├íren, se ukr├Żvaj├ş zku┼íenosti a schopnosti Hydropolu,” uvedl gener├íln├ş ┼Öeditel spole─Źnosti Jan To┼ínar.

Hydropol ned├ívno dokon─Źil nap┼Ö├şklad vodn├ş elektr├írnu o v├Żkonu 2 MW zadavateli Liberian Agriculture Company. Akce byla koncipov├ína jako sou─Ź├íst elektrifikace jedn├ę z kau─Źukov├Żch plant├í┼ż├ş v Africe prost┼Öednictv├şm obnoviteln├Żch zdroj┼» energie. V sou─Źasnosti spole─Źnost realizuje podobnou zak├ízku tak├ę v Kamerunu.

,,V posledn├şch letech jsme sv─Ťdky velk├ęho rozvoje obnoviteln├ę energie. Jsme r├ídi, ┼że jsme se jako Hydropol mohli nejen aktivn─Ť pod├şlet na tomto rozkv─Ťtu, ale ┼że jsme tak├ę mohli toto odv─Ťtv├ş ovliv┼łovat a p┼Öin├í┼íet na┼íim klient┼»m zaj├şmav├í zhodnocen├ş jejich investic,” doplnil To┼ínar. Hydropol pat┼Ö├ş k p┼Öedn├şm sv─Ťtov├Żm developer┼»m hydroenergetick├Żch staveb a za posledn├şch dvacet let m├í na kont─Ť na ─Źty┼Öech kontinentech zhruba 80 projekt┼».

Scroll to Top