Vykoupejte se na krásné pláži v izraelském Tel Avivu!

blank

Babí léto u nás zdá se skončilo a přišel podzim se všemi svými atributy. Místem, kde toto prozatím neplatí a můžete si užívat slunečných dnů (ale chladných večerů a rán) na pláži u teplého Střdozemního moře, je například Tel Aviv v Izraeli. Přímo v centru města se nachází pás většinou bezplatných a perfektně udržovaných pláží, voda atakuje třicetistupňovou teplotu. Na plážích najdete veškerý servis a služby, které potřebujete. V současném období nejsou pláže nijak přeplněné. Když vás přestane slunění a koupání bavit, můžete podél pobřeží dojít až třeba do historického přístavu Jaffa na jihu od centra. Místo dýchá nenapodobitelnou atmosférou.
Do Izraele se můžete vypravit jen na pár dnů s některou z nízkonákladových společností létajících od nás nebo z některého z okolních států. Letenky přijdou na několik desítek eur. Ubytování se dá v jinak poměrně drahém Tel Avivu v současném období pořídit poměrně levně (bez problémů za 1500-2000 korun za dvoulůžkový pokoj několik desítek metrů od pláže).
Tak neváhejte a vyrazte k vodě! Izrael není tak vzdálenou a exotickou destinací, jak by se mohlo zdát. A má určitě co nabídnout.

Foto: Marek Síbrt

Scroll to Top