Výsledky Vodárenské soutěže zručnosti 2017

blank

Při příležitosti doprovodného programu 20. ročníku mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE 2017 se v pražských Letňanech uskutečnil 15. ročník Vodárenské soutěže zručnosti.

16 dvoučlenných mužstev z 12 vodárenských společností závodilo v disciplíně kompletního zřízení dvou 1“ domovních přípojek, včetně provedení navrtávky na litinové a plastové potrubí pod tlakem. Rozhodčí brali ohled na rychlost, ale i kvalitu provedení.

Skvělého výsledku dosáhlo vítězné mužstvo ze společnosti ČEVAK, které reprezentovali Vladimír Baumruk a Vasyl Gerelyuk. Kolo zvládli za 8:58 minut bez udělení trestných minut. Na druhém místě se umístila s časem 10:16 minut dvojice Michal Knébl a Jan Bulíř ze Severočeských vodovodů a kanalizací. Z bronzové medaile za čas 11:53 se mohli radovat Marcel Vantuch a Pavel Reif z Ostravských vodáren a kanalizací.

Předání medailí, diplomů a cen vítězným družstvům proběhlo po skončení soutěže 24. 5. 2017 v 16 hodin na soutěžním polygonu. Slavnostní vyhlášení výsledků včetně předání pohárů zástupcům vítězných společností bylo součástí společenského večera.

Sponzorem soutěže byly AK VOD-KA, HAWLE ARMATURY, SAINT GOBAIN PAM CZ, KAPKA A LUNA PLAST.

Scroll to Top