SOVAK ─îR otev├şr├í studijn├ş program Provozovatel vodovod┼» a kanalizac├ş

blank

S┬ác├şlem p┼Öisp─Ťt ke zv├Ż┼íen├ş kvalifika─Źn├ş ├║rovn─Ť provozovatel┼» vodovod┼» a kanalizac├ş a zainteresovan├Żch pracovn├şk┼»┬áp┼Öich├íz├ş Sdru┼żen├ş oboru vodovod┼» a kanalizac├ş ─îR. Na podzim bude pro z├íjemce p┼Öipraven nov├Ż studijn├ş program. Informuje o tom posledn├ş vyd├ín├ş ─Źasopisu SOVAK.

─îesk├Ż vzd─Ťl├ívac├ş syst├ęm bude bohat┼í├ş o dal┼í├ş obor. Ten poskytne odborn├ę vzd─Ťl├ín├ş na st┼Öedo┼íkolsk├ę ├║rovni v┬áoblasti provozov├ín├ş vodovod┼» a kanalizac├ş. Absolventi spln├ş kvalifika─Źn├ş po┼żadavky podle z├íkona o vodovodech a kanalizac├şch ─Ź. 274/2001 Sb. Zast┼Öe┼íen├ş studijn├şho programu schv├ílilo p┼Öedstavenstvo SOVAK ─îR.

Program je p┼Öipraven ve spolupr├íci s Vy┼í┼í├ş odbornou ┼íkolou stavebn├ş a St┼Öedn├ş ┼íkolou stavebn├ş ve Vysok├ęm M├Żt─Ť a Institutem environment├íln├şch slu┼żeb. Celkem se skl├íd├í z┬át┼Öin├ícti dvoudenn├şch kurz┼», kter├ę budou zakon─Źeny maturitn├ş zkou┼íkou z┬áp┼Öedm─Ťtu Vodohospod├í┼Ösk├ę stavby.

Kdo se m┼»┼że programu z├║─Źastnit? Pracovn├şci s┬áukon─Źen├Żm st┼Öedn├şm vzd─Ťl├ín├şm s┬ámaturitou mimo vodohospod├í┼Ösk├Ż obor, pracovn├şci s v├Żu─Źn├şm listem z n─Ťkter├ęho z technick├Żch obor┼», absolventi vodohospod├í┼Ösk├Żch ┼íkol, kte┼Ö├ş si cht─Ťj├ş obnovit znalosti z oboru, pracovn├şci ve┼Öejn├ę spr├ívy, projektanti a specialist├ę na in┼żen├Żrskou ─Źinnost v oboru vodovod┼» a kanalizac├ş nebo provozovatel├ę vodovod┼» a kanalizac├ş.┬á

Foto: www.vstecb.cz

Scroll to Top