Miloslav Vostr├Ż kon─Ź├ş ve funkci gener├íln├şho ┼Öeditele Vod├írny Plze┼ł

blank

Vod├írny Plze┼ł┬á─Źekaj├ş zm─Ťny. Z┬ápozice gener├íln├şho ┼Öeditele odstoup├ş na vlastn├ş ┼ż├ídost Miloslav Vostr├Ż, kter├Ż se bude ve spole─Źnosti d├íl pod├şlet na nov├Żch projektech. Nahradit ho m├í ve funkci technick├Ż ┼Öeditel Ludv├şk Nesn├şdal.

Miloslav Vostr├Ż p┼»sob├ş v┬áplze┼łsk├Żch vod├írn├ích p┼Öes 40 let a posledn├şch 16 let vykon├íval funkci gener├íln├şho ┼Öeditele spole─Źnosti. Vostr├Ż skon─Ź├ş na vlastn├ş ┼ż├ídost k┬á31. kv─Ťtnu. Rozhodnut├ş od┼»vodnil sv├Żm d┼»chodov├Żm v─Ťkem. Vostr├Ż v┼íak bude ve vod├írn─Ť d├íl pracovat a pod├şlet se na nov├Żch projektech jako je nap┼Ö├şklad n├íhradn├ş zdroj pitn├ę vody pro Plze┼ł.

K┼Öeslo gener├íln├şho ┼Öeditele z┼Öejm─Ť zaujme Ludv├şk Nesn├şdal, kter├Ż v┬ásou─Źasnosti p┼»sob├ş jako technick├Ż ┼Öeditel Vod├írny Plze┼ł. Podle technick├ęho n├ím─Ťstka Pavla ┼áindel├í┼Öe bude Vostr├Ż navr┼żen zastupitel┼»m jako nov├Ż ─Źlen p┼Öedstavenstva spole─Źnosti.┬áVod├írny Plze┼ł zaji┼í┼ąuj├ş v├Żrobu a dod├ívku pitn├ę vody, odv├íd─Ťn├ş a ─Źi┼ít─Ťn├ş odpadn├şch vod pro ─Źtvrt milionu obyvatel.

(Foto: Plze┼łsk├Ż den├şk)

Scroll to Top