Konference Nové trendy v čistírenství 7. a 8. listopadu v Táboře

blank

SOVAK ČR zve na další ročník konference Nové trendy v čistírenství, která se bude konat 7. a 8. listopadu 2023 v hotelu Palcát v Táboře. Sdružení je jedním z mediálních partnerů.

XXVI. ročník konference „Nové trendy v čistírenství“ se blíží. Stejně jako v letech minulých je konference určena zejména pracovníkům čistíren odpadních vod, vodohospodářům, ekologům, technologům, dotačním specialistům, technickým ředitelům a vedení průmyslových firem, pracovníkům projektových a konzultačních organizací a orgánům státní správy a samosprávy měst a obcí a všem odborníkům, kterých se týká problematika čištění a recyklace odpadních vod.

blank

Od tohoto ročníku bude konference probíhat v novém formátu – oproti předchozím ročníkům bude konference dvoudenní a bude se konat 7.–8. listopadu 2023. Vzhledem k tomu, že jsme převzali i organizaci konference Pitná voda, která bude na jaře 2024, rozhodli jsme se pořádat konferenci Nové trendy v čistírenství jednou za 2 roky, ale ve dvou dnech, abychom se s účastníky stihli podělit o všechny novinky.

Celodenní program 7. listopadu bude zakončen společenským večerem pro všechny účastníky a sponzory konference, další blok programu bude následovat druhý den dopoledne.

Více o akci zde.

Scroll to Top