VOD-KA 2023 se připravuje

blank

Mezinárodní vodohospodářská výstava Vodovody-kanalizace, známá pod zkratkou VOD-KA, otevře návštěvníkům brány letňanského výstaviště PVA v květnu 2023. Po čtyřleté odmlce způsobené pandemií koronaviru se opět sejdou firmy, odborníci i zájemci o obor z České republiky a zahraničí. Vodárenství.cz je pravidelným mediálním partnerem akce. 

Návštěvníci mohli v roce 2019 vidět přes 350 firem, sdružení a dalších subjektů, jejichž činnost je s oborem spjata. „Výstava VOD-KA je pro obor velmi důležitá. Mohou se na jednom místě sejít odborníci, a to nejen vodohospodáři, diskutovat o problémech oboru a vyměnit si zkušenosti pro řešení případných problémů. Získají přehled o nových výrobcích a mohou ho hned uplatnit ve svých společnostech. To, že je výstava nejen důležitá, ale také zajímavá pro obor, dokládají také čísla návštěvnosti a počty vystavovatelů,“ zhodnotil význam mezinárodní akce v roce 2019 předseda představenstva SOVAK ČR Miroslav Vostrý.

Výstava je určena pro zástupce municipalit, provozovatele vodovodů a kanalizací, stavební firmy, projektanty či investory, zástupce průmyslu, finančních institucí, poradenských institucí v oblasti ochrany životního prostředí a všechny, které problematika zajímá.

 

Scroll to Top