Nové číslo newsletteru vodarenstvi.cz!

Vážení čtenáři, prázdniny jsou tady. A také doba letních dovolených. Přejeme vám, ať si ji užijete se svými nejbližšími, načerpáte nové síly a navštívíte zajímavá místa, která pro vás budou zdrojem inspirativních zážitků. Třeba bude řada z nich spojena s vodou, jak už k tomu léto tradičně vybízí.

V červnu jsme oslovili s několika dotazy týkajícími se vodního managementu zástupce nejvýznamnějších českých pivovarů. Jejich odpovědi si můžete přečíst na našich stránkách, nebo v odkazech v tomto newsletteru. Reakce byly v mnoha ohledech zajímavé. Po velice suchém začátku jara na několika místech země poměrně vydatně zapršelo a problémy byly eliminovány, nebo alespoň zmírněny. Někde problémy s vláhovým deficitem, který přináší komplikace nejen zemědělcům a zahrádkářům, ale také průmyslovým podnikům, přetrvávají. A jsme nuceni na ně reagovat a vypořádat se s nimi. Uvidíme, jak se k nám příroda zachová během letošního léta.

Vážíme si toho, že nás čtete. Jsme rádi, že vás přibývá a že nám posíláte zajímavé tipy na události a témata, která považujete za vhodné zpracovat! Pokračujte v tom, prosím!

Newsletter je k dispozici zde. 

Scroll to Top