Michael Phelps vyslancem inovativní vodárenské společnosti Crystal Lagoons

Nejúspěšnější plavec světové historie Michael Phelps se stal hlavní tváří společnosti, která se inovativními metodami zaměřuje na vodohospodářství. Firma vytváří nadčasové projekty v podobě budování městských lagun a zpřístupňuje zejména vodní sporty lidem z celého světa.

„Je pro nás ohromnou ctí spolupracovat s tak skvělým sportovcem jako je Michael Phelps a velmi nás těší, že je ochotný věnovat svůj čas spolupráci s naší firmou. Věříme, že průzračně čisté laguny pomohou celosvětově zvýšit zájem o plavání a vodní sporty v 21. století. Kromě široké palety vodních sportovních aktivit jsou křišťálové laguny také skvělým prostředím pro společenské a volnočasové aktivity díky svému majestátnímu vzhledu připomínajícímu tropy,” řekl zakladatel společnosti Fernardo Fischmann.

Crystal Lagoons dnes realizuje po celém světě více než 600 projektů. Nadnárodní společnost sídlí v Miami a se zabývá se vývojem moderního konceptu a technologie patentované ve 190 zemích, díky které je možné přeměnit vodní plochy všech velikostí na laguny s křišťálově čistou vodou.

Scroll to Top